2019. január 18, péntek - Piroska napja van.

Városunk

Ünnepi hulladékszállítás

Tisztelt Ügyfeleink!

Értesítjük Önöket, hogy a 2016. május 15. és 2016. május 21. között, Pünkösd ünnep miatt a hulladékszállítási napok az alábbiak szerint módosulnak. Kérjük, hogy edényeiket ennek megfelelően a megszokott helyre és időben kihelyezni szíveskedjenek.

Lakossági felhívás - az erdő- és szabadtéri tüzek megelőzésére

Hírek » Városunk

Az enyhébb tavaszi időjárás beköszöntével egyre többen választanak szabadtéri programot és tevékenységet, ennek során fokozottabb figyelmet kell fordítani a szabadban keletkező tüzek megelőzésére. A veszélyt a száraz aljnövényzet és avar jelenti, amelyben könnyen és gyorsan terjed a tűz, különösen erős szél esetén. A szabadtéri tűzesetek keletkezésének fő oka az emberi gondatlanság. A károk akkor előzhetőek meg a legkönnyebben, ha tisztában vagyunk a biztonságos szabadtéri tűzgyújtás és a tűzmegelőzés alapvető szabályaival.

Lakossági felhívás

Hírek » Városunk

Az elmúlt évek adatai alapján a 2015/2016. évi fűtési szezonban megnőtt a kéménytüzek száma a szilárdtüzelésű tüzelőberendezést használó lakóingatlanokban. Ennek fő oka a nem megfelelő tüzelőanyag használata és a kémények karbantartásának hiánya. A fűtési költség csökkentése érdekében sokan tüzelőberendezéseikben égetik el a háztartási hulladékot, mely azonban nem csak jogszabályba ütközik, de környezetszennyező, egészségkárosító és a kéményekben életveszélyes állapotot is előidézhet.

Állásbörze az „Európai Munkáltatói Napok” keretében

Hírek » Városunk

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási Főosztálya és a Miskolci Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztálya az Állami Foglalkoztatási Szolgálatok Európai Hálózatának kezdeményezésére az „Európai Munkáltatói Napok” keretében Állásbörzét szervez.

Hulladékszállítás

Tisztelt Ügyfeleink!
Értesítjük Önöket, hogy a húsvéti ünnepek miatt 2016. március 28. – 2016. április 2. között az alábbiak szerint módosulnak a hulladékszállítási napok:

Szikszó - szerda, csütörtök

Kérjük a Tisztelt Lakosságot és Partnereinket, hogy hulladékgyűjtő edényeiket a módosításnak megfelelően a megszokott helyre, és a fent jelzett időben kihelyezni szíveskedjenek!

Kellemes húsvéti ünnepeket és jó pihenést kívánunk!

ZV Zöld Völgy Közszolgáltató Nonprofit Kft.

Toborzó körút a megyében

Hírek » Városunk

Toborzó körút keretében járják végig megyénk településeit a Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság munkatársai. A katonák célja, hogy az érdeklődők megismerjék a Magyar Honvédségben vállalható katonai szolgálati (munka) lehetőségeket.

Telefonszám változás

Hírek » Városunk

Az ÉRV Zrt. értesíti tisztelt Felhasználóit, hogy a Szikszói Ügyfélszolgálati Irodájának telefonos elérhetősége az ügyfélkiszolgálás minőségének javítása érdekében 2015. 03.01-jétől megváltozik.

Munkatársaink a továbbiakban a 46 592 047-es telefonszámon állnak szíves rendelkezésükre.

ÉRV ZRT

www.ervzrt.hu

„Ismerj meg, hogy segíthess!”

Hírek » Városunk

A Vakok és Gyengénlátók Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Egyesülete a Norvég Civil Támogatási Alap pályázati támogatásával 2015. április 1. és 2016. április 30. között szemléletformáló programot valósít meg B.-A.-Z. megyében „Ismerj meg, hogy segíthess!” címmel.

Meghívó

Hírek » Városunk

Az Őszirózsák Nyugdíjas Klub és a Bruno Gröning Baráti Kör szeretettel meghívja Önt és Kedves Családját a „CSODADOKTOR” NYOMÁBAN c. dokumentumfilm megtekintésére!

HIVATÁS – SZOLGÁLAT – KARRIER

Rendőr szeretnél lenni?

Ha cselekvőképes, állandó belföldi lakóhellyel rendelkező, büntetlen előéletű magyar állampolgár vagy, és rendelkezel érettségivel vagy azt 2016. július 1-ig megszerzed, illetve megfelelsz az egészségi, pszichikai és fizikai alkalmassági elvárásoknak, már megtetted az első lépést.