2017. szeptember 20, szerda - Friderika napja van.

Értesítés

Tisztelt Ügyfeleink!

Értesítjük Önöket, hogy a május 1-jei munkaszüneti nap miatt 2017. május 1. – 2017. május 6. között szolgáltatási területünkön egy nappal később ürítjük a hulladékgyűjtő edényeket.

2017. május 1-jén (hétfőn) nem lesz szállítás, valamint az ügyfélfogadás is szünetel.

Kérjük a Tisztelt Lakosságot és Partnereinket, hogy hulladékgyűjtő edényeiket a módosításnak megfelelően a megszokott helyre, és a fent jelzett napon legkésőbb reggel 6 óráig kihelyezni szíveskedjenek!

A települések listájáért és további információkért látogasson el weboldalunkra, vagy keresse fel ügyfélszolgálatunkat.

www.zoldvolgy.hu
06-48/799-300

Kellemes időtöltést kíván a ZV Zöld Völgy Közszolgáltató Nonprofit Kft.

KOMMUNÁLIS HULLADÉK

Vadna

Zádorfalva

Zubogy

SZELEKTÍV HULLADÉK (B HÉT)

hétfő

Uppony

Viszló

Zádorfalva

Kellemes időtöltést kíván a ZV Zöld Völgy Közszolgáltató Nonprofit Kft.

A táblázatban használt jelölések magyarázata:

Bélapátfalva I.: IV. Béla út, Gyár u., Táncsics Mihály u., Marx Károly u., Damjanich János u., Bocskai István u., Rózsa Ferenc u., Vörösmarty Mihály u., Liszt Ferenc u., Apátság út, II Rákóczi Ferenc u., Bajcsy-Zsilinszky u., Mártírok u., Felszabadulás u., Bartók Béla u., Hársas u., Dózsa György u.

Bélapátfalva II.: Sport u., Alkotmány u., Petőfi Sándor u., Béke u., Vasút u., József Attila u., Szabadság u., Május 1. út, Ady Endre u., Arany János u., Jókai Mór u., Móricz Zsigmond u., Kossuth Lajos u., Széchenyi István u.

Edelény I.: Arany János út, Bányász út, Bihari János út, Cseres út, Egres út, Katona József út, Petőfi Sándor út, Póts András út, Szemere Bertalan út, Szentpéteri, Tormás út, Verespart út, Patak út, Császtai út, Hársfa út, Tölgyfa út, Herman Ottó utca, Bólyai János út, Pást u., Antal György út, Szent Erzsébet u., Semmelweis Ignác út, Lévay József út, Korányi Sándor út, Fűzfa út, Kenderföldi út, Napsugár út, Mátyás király út, István király útja, Újtemplom út, Bódva út, Nyár út, Táncsics Mihály út, Menner Adolf út, Rozsnyói út, Belvárosi u., Kővágó út, Tóth Árpád út, Széchenyi István út, Újvilág út, Rózsavölgyi Márk út, Szent Márton út, Deák Ferenc út, Móra Ferenc út, Rákóczi Ferenc út, Dankó Pista út, Palóczy László út

Edelény II.: Kossuth Lajos út, Borsodi út, Déryné út, Csalogány út, Béke út, Dózsa György út, Ady Endre út, Ifjúság út, Alkotmány út, Barátság út, Szabadság út, Bors vezér út, Mező út, Miklós Gyula út, Malomszög út, Gyöngyvirág út, Eötvös Loránd út, Tomori Pál út, Akác út, Virág út, Mester út, Juhász Gyula út, Kandó Kálmán út, Muskátli út, Móricz Zsigmond út, József Attila út, Jázmin utca, Hóvirág u., Nefelejcs u., Liliom u., Tompa Mihály út, Kölcsey Ferenc út, Finkei út, Erkel Ferenc út, Vörösmarty Mihály út, Madách Imre út, Jókai Mór úr, Bocskai István út, Árpád út, Klapka György út, Bem József út, Gábor Áron út, Bartók Béla út, Hősök tere, Viszolyi út, Markovics tanya, Rozmaring út, Váralja út

Ózd VI.: Damjanich út, Szegfű u., Egressy Gábor u., Körte völgy, Bercsényi Miklós u., Vadász u., Nefelejcs u., Fráter György u., Németh László u.. Szenna u., Muskátli u., Bolyai Farkas u., Rózsavölgyi u.

Ózd VII.: Bolyki Tamás u., Kölcsey u., Halász u., Bolyki főút, Szentsimon út, Kaffka Margit u., Károlyi Mihály u., Liget u., Krúdy Gyula u., Barátság u., Bornemissza út., Iparvasút u.. Papp út, Liszt Ferenc u., Kodály Zoltán u., Strand u., Szeder u., Gömöri u., Március 15. u., Búzás völgy, Baranyai u., Zalai u.

Ózd VIII.: Zrínyi Miklós út (körforgalom után), Gyergyó u., IV. Béla u., Nagyvölgyi út, Ibolya út, Nyársalja u. Nagyvölgyi út., Ács u., Arany János u., Fenyő u., Gubonna völgy, Semmelweis u., Kucsera Zoltán út, Sziklás tető, Szőlőkalja út, Kovács-Hagyó Gyula út, Centeri út, Sajó u., Tóth E. u., Váci Mihály u., Pázmány út 40-46., Velence telep, Vasút u.

Ózd IX.: Építők útja, Hajnóczy József u., Csákány u. Cipó u., Martinovics Ignác út, Kosztolányi Dezső u., Katona József út, 48-as út, Pázmány út, Kiserdőkalja, Óvoda u.

Ózd X.: Kossuth Lajos u., Áchim András u., Hársfa u., Madách Imre u., Gál-Völgye út, Tábla út, Mátyás király u., Hunyadi János u., Jókai Mór u., Puskin u., Gárdonyi Géza u., Virág u., Május 1. u., Szemere u., Lyukó völgy, Földes Ferenc u., Munkácsy Mihály út

Szendrő I.: Joó tanya, Gépállomás u., Ivánka tanya, Vasút utca, Arany János u., Besze János u., Kölcsey Ferenc u., Borovszki Samu u., Nagyállomás u., Újélet u., Marx tér, Ady Endre u., Felsőpást u., Bebek György u., Széchenyi u., Leneki u., Bódva u., Kovács u., Barát u., Petőfi tér, Gát u., Fő u., Béke u., Dózsa u.

Szendrő II.: Rákóczi u., Felszabadulás u., Gábor Áron u., Honvéd u., Árpád u., Jókai Mór u., Bocskai u., Bem u., Verbéna u., Hársfa u., Akácos u., Rózsa u., Muskátli u., Szegfű u., Rezeda u., Vadaskert u., Táncsics u., Sallai u., Köves u., Csalogány u., Debrői u., Váralja u., Part u., Bástya u., Kossuth u.